O nas

Pawełczyk & Szura Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska powstała w 2003 roku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Zespół Kancelarii specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wszystkich typów spółek prawa handlowego i przedsiębiorców indywidualnych w tym przedsiębiorców zagranicznych, spółdzielni, jednostek administracji samorządowej i rządowej, fundacji i stowarzyszeń oraz zakładów opieki zdrowotnej i instytucji finansowych.

Spółka partnerska powstała z połączenia indywidualnych kancelarii prawniczych, prowadzących obsługę prawną od ponad 10 lat i obecnie zatrudnia oraz stale współpracuje z 16 doświadczonymi prawnikami, a w tym 7 radcami prawnymi, 4 aplikantami radcowskimi i adwokackimi oraz 5 prawnikami. Działania kancelarii wspiera doświadczony personel administracyjny.

W ramach swojej działalności kancelaria wykorzystuje doświadczenie pracowników naukowe z zakresu prawa gospodarczego, prawa podatkowego, prawa konkurencji, prawa rynku kapitałowego, prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy oraz prawa własności intelektualnej.

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksową obsługę procesów organizacyjnych i prawnych. Nie ograniczamy się jedynie do pomocy przy wyborze najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań – odpowiadających jego możliwościom, potrzebom i oczekiwaniom, lecz zapewniamy wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, rozmowach handlowych, pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a dzięki współpracy z wieloma partnerami mamy możliwość doboru najkorzystniejszych rozwiązań.

"Kancelaria w ramach bieżącej obsługi prawnej współpracowała z nami również w zakresie wdrażania procesów związanych z podziałem majątku Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Katowicach. Kancelaria zajmowała się koordynacją procesu podziału majątku spółki. W naszej ocenie współpraca z Kancelarią przebiega bez zarzutu i bez wątpienia pomaga nam w podejmowaniu prawidłowych decyzji w ramach prowadzonej przez nas działalności. Z zadowoleniem możemy potwierdzić, że zarówno przygotowanie merytoryczne Kancelarii, jak i zrealizowane zadania spełniają w najwyższym stopniu nasze oczekiwania."

Katowickie Wodociągi Spółka AkcyjnaAktualności

2014-12-08 18:59:38
Geoinformacja. Prawo i Praktyka.

2014-12-08 18:57:46
Ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Komentarz.

2014-08-11 11:28:39
Dopuszczalność prawna wypowiedzenia umowy sprzedaży energii cieplnej przez przedsiębiorstwo energetyczne

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji newslettera naszej kancelarii.

dodaj usuń
Pawełczyk & Szura Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
40-096 Katowice, ul.3-go Maja 24/4
tel./fax: +48 32 253 84 40, tel.: +48 32 608 70 49, +48 32 206 85 81
Strona główna  |   O nas  |   Zespół  |   Profil usług  |   Publikacje  |   Pro Bono  |   Kariera  |   E-porada  |   Kontakt strony internetowe Sparro