Kariera

Działalność Kancelarii Pawełczyk & Szura opiera się na zespole osób, dla których prawo jest pasją, którzy z zapałem podchodzą do rozwiązywania problemów poszukując najlepszych rozwiązań danego zagadnienia.

Rozwój osobisty każdego prawnika jest dla nas niezwykle ważny. Naszym priorytetem jest budowanie i doskonalenie warsztatu doradztwa każdego prawnika. Pozwala to nam być wszechstronnym w zakresie obsługi prawnej niezależnie od rodzaju oferowanej usługi i branży klienta.

Wspieramy naszych prawników w trakcie zdobywania kwalifikacji zawodowych radcy prawnego, adwokata czy doradcy podatkowego. Wspieramy naukowe plany współpracowników np. przez finansowanie aplikacji, zapewnienie czasu na odbywanie aplikacji, zapewnienie odpowiedniego czasu na przygotowanie się do egzaminów.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji, który ma pomóc nam i kandydatom w podjęciu decyzji, czy współpraca jest właściwym wyborem i korzyścią dla obu stron.

W związku  z  rozwojem Kancelarii poszukujemy:

APLIKANTÓW RADCOWSKICH

lub ABSOLWENTÓW STUDIÓW PRAWNICZYCH na stanowisko:

 „PRAWNIK”

Kancelaria Pawełczyk & Szura świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych i administracyjnych a ponadto reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców i klientów indywidualnych, działających we wszystkich przewidzianych prawem formach, zapewniając wysoki stopień poufności i zaangażowania, a także profesjonalizm działania.

Wymagania:

- doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność oraz samodzielność,

- umiejętność pracy w zespole,

- otwartość,

- komunikatywność,

- znajomość języka obcego,

- umiejętność budowania autorytetu,

- dobra prezencja.

Mile widziane:

- praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,

Zakres zadań:

- przygotowywanie projektów opinii i pism procesowych,

- reprezentacja Klientów przed sądami na zasadzie zastępstwa procesowego,

- udzielanie kompleksowego doradztwa prawnego Klientom spółki.

Oferujemy:

- możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

- ciekawą i odpowiedzialną pracę,

- duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,

- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu

  obowiązków,

- możliwość pracy w miłym zespole i rozwojowej instytucji,

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

Prosimy o przesłanie CV wraz z zdjęciem i listem motywacyjnym pocztą, na adres Kancelarii lub na adres e-mail: pawelczyk@pawelczyk.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy  dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

oraz

 „RADCÓW PRAWNYCH”

Wymagania:

- uprawnienia radcy prawnego z wpisem na listę,

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- dyspozycyjność,

- doskonała organizacja pracy,

- prawo jazdy kat. B.

- przygotowywanie opinii i pism procesowych,

- udzielanie kompleksowego doradztwa prawnego Klientom Kancelarii,

- prowadzenie negocjacji biznesowych.

Oferujemy:

  obowiązków,

- możliwości rozwoju zawodowego,

 Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy  dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. z m.)".

 a także:

ZAPRASZAMY DO ODBYCIA PRAKTYK STUDENTÓW KIERUNKU PRAWO III – V ROKU

dyspozycyjnych min. 2 dni w tygodniu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres Kancelarii
lub na adres e-mail:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy  dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

"Kancelaria Radców Prawnych Pawełczyk & Szura świadczy dla Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Katowice S.A. usługi z zakresu doradztwa prawnego, na podstawie stałej umowy obsługi prawnej. Współpraca przebiega bez zarzutu, a jej efekty spełniają nasze oczekiwania. Biorąc pod uwagę wszechstronny zakres współpracy oraz pełną satysfakcję z jej przebiegu możemy z pełnym przekonaniem rekomendować Kancelarię Radców Prawnych Pawełczyk & Szura jako wiarygodnego i solidnego partnera."

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Katowice S.A.

Aktualności

2014-12-08 18:59:38
Geoinformacja. Prawo i Praktyka.

2014-12-08 18:57:46
Ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Komentarz.

2014-08-11 11:28:39
Dopuszczalność prawna wypowiedzenia umowy sprzedaży energii cieplnej przez przedsiębiorstwo energetyczne