Lokal za grunt
22 lipca 2020
Nowe prawo komunikacji elektronicznej
17 września 2020

Ranking Kancelarii Prawniczych 2020: Kancelaria Pawełczyk & Szura śląskim liderem


„Rzeczpospolita” już po raz 18. ogłosiła wyniki rankingu kancelarii prawniczych. W tej edycji w konkursie uczestniczyła rekordowa liczba podmiotów (312 zespołów) i jak wskazał zastępca redaktora naczelnego, pomimo pandemii:

Prawniczy biznes okazał się odporny na wstrząsy, dostosowując się szybko do zmian. Kancelarie pokazały, że ich siłą jest działanie nie tylko w czasach prosperity, ale także kryzysu i niepewności. Wiele z nich nie tylko zaczęło ratować swoich klientów, których byt przez zawirowania rynkowe został zagrożony, ale zaangażowało się również w pomoc pro bono. Kancelarie nie tylko udzielały bezpłatnych porad prawnych, ale też tworzyły specjalne strony internetowe, aby pomagać potrzebującym. Wsparcie otrzymywały szpitale, lekarze, pielęgniarki. Pomocą, często finansową, kancelarie wspierały fundacje zaangażowane w walkę z koronawirusem. Nie do przecenienia był udział wielu prawników w opracowywaniu legislacyjnych rozwiązań antykryzysowych, zarówno dla poszczególnych branż, jak i dla całej gospodarki.

W tym roku Kancelaria awansowała z drugiej lokaty na pozycję śląskiego lidera – aktualnie do Państwa pełnej dyspozycji pozostaje zespół 48 ekspertów, w tym 30 adwokatów i radców prawnych. Zaś w zestawieniu ogólnopolskim Kancelaria uzyskała wysoką, 37 lokatę.

Pełen ranking kancelarii 2020:

https://www.rp.pl/Rankingi/307279941-Ranking-Kancelarii-Prawniczych-2020-Prawnicy-w-regionach-nowoczesni-i-glodni-ciekawych-zlecen.html