KANCELARIA

Kancelaria powstała w 2003 r. z inicjatywy Profesora dr hab. Mirosława Pawełczyka łączącego doświadczenie akademickie z praktyką stosowania prawa. Wysoka jakość świadczonych usług potwierdzona satysfakcją klientów pozwoliła na dynamiczny rozwój Kancelarii. Dziś nasz zespół tworzy 50 doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin prawa, w tym radców prawnych i adwokatów. Znaczna część zespołu Kancelarii prowadzi równolegle działalność naukową i posiada stopnie naukowe doktora habilitowanego i doktora nauk prawnych. Członkowie naszego zespołu są autorami i współautorami ponad 500 publikacji naukowych w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i francuskim. Kancelaria posiada biura w Warszawie i Katowicach oraz stale współpracuje z renomowanymi kancelariami w całej Europie.

Obecnie Kancelaria należy do grona podmiotów wiodących na rynku usług prawniczych w Polsce. Świadczymy obsługę prawną dla największych przedsiębiorstw m.in. z branży energetycznej, kolejowej, wodociągowej, finansowej, przemysłu ciężkiego, a także na rzecz podmiotów administracji publicznej i klientów indywidualnych. Obszar szczególnej aktywności Kancelarii obejmuje problematyka antymonopolowa, zamówienia publiczne, rynki regulowane, prawo własności intelektualnej, prawo pracy, w których to dziedzinach członkowie zespołu Kancelarii integrują wiedzę naukową z praktyką zawodową. Poza bieżącą obsługą prawną, Kancelaria prowadzi również szkolenia, audyty, świadczy usługi due deligance, sporządza opinie eksperckie, a także uczestniczy w procesach legislacyjnych. Naszych klientów wspieramy w językach obcych w tym w języku angielskim, niemieckim, francuskim i czeskim.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu Kancelarii oszczędzamy czas i pieniądze naszych Klientów, oferując możliwość doboru najkorzystniejszych rozwiązań.